14/08/2022

विराट अनलाइन खवर

समाचार राजनीति मानोरञ्जन विचार सुचनाप्रविधि र अरु धेरै खवरको जानकारी

भिडियो खिचे कारबाही गर्ने गृहमन्त्रालयको चेतावनी

ढिलै भएपनि गृहमन्त्रालयले प्र्याङ्क भिडियो खिचेर सामाजिक सञ्जालमा प्रकाशन गर्नेलाई कारबाही गर्ने चेतावनी दिएको छ । सार्वजनिक स्थलमा कसैको बिनाअनुमति भिडियो खिच्न र सामाजिक संजालमा अपलोड गर्न नपाईने जनाएको छ ।

मन्त्रालयले बिहीबार विज्ञप्ति जारी गर्दै सार्वजनिक स्थलमा सम्बन्धित व्यक्तिको अनुमतिबिना प्र्याङ्क भिडियो खिचेर सामाजिक सञ्जालमा प्रकाशन गर्नेलाई कारबाही गर्ने चेतावनी दिएको हो । मन्त्रालयले कारवाही भने प्रचलित कानुन बमोजिम हुने व्यवहोरा
विज्ञप्ति मार्फत जानकारी गराएको छ ।

विज्ञप्तिमा भनिएको छ, ‘‘सार्वजनिक स्थलमा कुनै व्‍यक्तिको अनुमतिबिना कुनै प्रकारको तस्वीर लिन सामाजिक सञ्जालमा प्रकाशन गर्न, व्‍यक्तिलाई जानकारी नै नदिई सम्बन्धित व्‍यक्तिको अनुमतिरसहमति बिना कुनै पनि प्रकारको भिडियोग्राफी गरी सामाजिक सञ्जालमा प्रकाशन गर्ने क्रियाकलापमा संलग्न जोसुकैलाई प्रचलित कानुन बमोजिम कारबाही हुने व्‍यहोरा सम्बन्धित सबैमा जानकारीको लागि अनुरोध छ।’

गृह मन्त्रालयको विज्ञप्ति पनि हेर्नुहोस ।
;|f]t cgnfO{g vj/